GKS Lisewo - strona nieoficjalna

• gkslisewo.futbolowo.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Brak danych.

Brak aktywnych ankiet.

Prawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć, grafik, opisów spotkań, profilów zawodników i wszelkich innych danych ze strony, bez zgody autora zabronione!

W weekend grali

• autor: xaver19, 2014-05-26 21:44

Ambitna postawa w meczu z Górnikiem Konin !!!

GKS LISEWO – GÓRNIK KONIN   -  1-1

Juniorzy młodsi w sobotnim meczu wysoko zawiesili poprzeczkę faworytowi spotkania czyli drużynie Górnika Konin. Pomimo tego, że do meczu z Górnikiem GKS wystąpił w dwunastoosobowym składzie, mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Zawodnicy GKS grali bardzo uważnie w obronie, nie pozwolili zdominować się w środku pola i wyprowadzali groźne kontry. Jedna z nich okazała się skuteczna. Po faulu w środku pola i szybkim rozegraniu, piłkę do gry dalekim dośrodkowaniem wyprowadził Zbyszek Banaszak. Do piłki dobiegł Dominik Wysocki, który

ambitnie pobiegł za akcją i głową oddał silny strzał w środek bramki. Bramkarz Górnika sparował piłkę do linii ale tam właśnie znalazł się Dawid Wojtyniak, który strzałem na dalszy słupek nie dał szansy na obronę.

Pomimo wielu dogodnych sytuacji Górnik nie potrafił strzelić wyrównującej bramki, co było w dużej mierze zasługą bramkarza GKS Huberta Robaka. Dopiero w doliczonym czasie gry, po faulu w środku pola i dużym zamieszaniu, zawodnicy Górnika doprowadzili do wyrównania.

GKS Lisewo wystąpił w składzie : Hubert Robak, Zbyszek Banaszak, Robert But, Albert Góralski, Patryk Augustyniak, Hubert Karmowski, Dominik Miedziński, Bartek Karmowski, Adrian Biesiada, Dominik Wysocki, Dawid Wojtyniak, Eryk Mrówczyński

Coraz lepsza postawa Orlików !!!!

Najmłodsi piłkarze GKS z turnieju na turniej prezentują się coraz lepiej. W sobotę na kolejnym turnieju w Brzeźnie pokonali zespoły :

Oranie Sport Konin I – GKS Lisewo   - 0 – 1 ( bramka: Gabriela Walczak )

Oranie Sport Konin II – GKS Lisewo  - 0 – 2 ( bramki:  Gabriela Walczak, Wiktor Chanczewski )

Czarni Brzeźno – GKS Lisewo            - 0 – 1 ( bramka: Wiktor Chanczewski).

Niestety po raz kolejny nie zdołali pokonać drużyny Sparty Konin, której ulegli 0 – 3.

Przegrana z Gromem Malanów

GKS LISEWO – Grom Malanów  :  0 - 1

Mimo ambitnej postawy nie udało się, zdziesiątkowanej chorobą drużynie młodzika starszego, pokonać Gromu Malanów. Po wyrównanym meczu goście wykorzystali jedyną sytuacją na zdobycie bramki jaką mieli w tym meczu. Zawodnicy GKS pomimo dwóch sytuacji sam na sam nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

A-klasa » Konin

pon.