GKS Lisewo - strona nieoficjalna

• gkslisewo.futbolowo.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Brak danych.

Brak aktywnych ankiet.

Prawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć, grafik, opisów spotkań, profilów zawodników i wszelkich innych danych ze strony, bez zgody autora zabronione!

SŁABY POCZĄTEK TRAMPKARZY

• autor: arkadiuszj1987, 2014-09-30 17:00

TRAMPKARZ STARSZY - WRESZCIE WYGRANA

Drużyna Trampkarza Starszego przystąpiła do rozgrywek bardzo stremowana i po nie najgorszej grze wyraźnie przegrała swoje pierwsze cztery spotkania ligowe. Należy dodać, że jest to nowy zespół i były to jego pierwsze ligowe mecze.

W debiucie ulegli Polonusowi Kazimierz Biskupi 6 -2 ( bramki strzelili : Szymon Liczbiński, Hubert Baranowski ), następnie w Ślesinie ulegli LKS 7 – 2 ( bramki strzelili : Dominik Miedziński, Hubert Baranowski ), w kolejnym meczu podejmowali SKP Słupca i przegrali 7 – 3 ( bramki strzelili : Daniel Bladziak, Dominik Miedziński, Szymon Liczbiński, ).

W czwartym meczu ulegli Sparcie Konin 7 – 2 ( bramki strzelili : Dominik Miedziński,  Nikodem  Jaroński).

W ubiegłą sobotę wreszcie przyszedł czas na zwycięstwo. Po słabym początku meczu, kiedy to stracili dwie bramki, potrafili strzelić pięć i wygrać z Orłem Kawęczyn 5 – 3  ( bramki strzelili : samobójcza, Szymon Liczbiński, Dominik Miedziński – 2, Albert Płoski ).

Kadra Trampkarza Starszego :

ANDRZEJEWSKI   ARTUR, BALCERZAK   NATALIA , BARANOWSKI   HUBERT, BARANOWSKI   SZYMON

BIAŁECKI   ALAN. BLADZIAK   DANIEL, CZARKOWSKI   OSKAR, JAROŃSKI  NIKODEM,  JAŃCZAK   LIDIA

KALISZAK    TOBIASZ, KAŹMIERCZAK       REMIGIUSZ, KOTECKI   ADAM,  LICZBIŃSKI     BARTOSZ

LICZBIŃSKI     MATEUSZ, LICZBIŃSKI     SZYMON, MIEDZIŃSKI    DOMINIK, MIEDZIŃSKI    HUBERT

PŁOSKI    ALBERT, RĄBLEWSKA  NATALIA, RESZKA  PIOTR, WIŚNIEWSKI   DAWID, WIŚNIEWSKI   PATRYK

WOJTKIEWICZ JAKUB, WOJTASZEWSKI KACPER

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

A-klasa » Konin

pon.